چرا ۱/۸۷؟

خوردو و صنایع وابسته به آن از همان سال های نخست پیدایش،جذابیت های فراوانی برای مردم داشت و خودرو سازان با آگاهی از این موضوع  همواره سعی در رونمایی مدل های به روز تر و جدید تر دارند لذا همواره شاهد ارائه نمونه های مدرن تر و جذاب تر از اتومبیل های مختلف با برند های مختلف هستیم.

تقریبا در اکثر کشور های دنیا از جمله ایران دوستداران خودرو علاقه مند به جمعه آوری خودرو ها در ابعاد کوچکتر و با جزئیات بالا و دقیقا مانند نمونه اصلی بوده و هستند،در این میان بعضی از مقیاس های مدل های کلکسیونی طرفداران بیشتری پیدا کردند.

چرا ۱/۸۷؟

با توجه به اختلاف ارزش دلار نسبت به ریال قیمت مدل های کلکسیونی در مقیاس های بزرگ تر هزینه جمع آوری مدل ها بسیار بالا بوده و برای مجموعه داران تا حدودی باعث نگرانی و دشواری در تهیه آن گشته است…. این در حالی است که ارزش جمع آوری مدل و کلکسیون فارغ از مقیاس به اصالت و برند آن بستگی داشته و به این علت نیز تهیه این مدل ها از برند های ضعیف تر قابل توجیه نیست.

از طرفی برای نگهداری استاندارد و مناسب از مدل های با ابعاد و اندازه بزرگ نیاز به فضای کافی بوده و لازم به ذکر است در فضای آپارتمان های کوچک امروزی محیا کردن همچین فضایی برای اکثر مجموعه داران کاری دشوار به حساب می آید…

با مطالعه و همچنین با نگاهی به کشور های اروپایی و شرکت در نمایشگاه های مختلف از مدل ها به این نتیجه رسیدیم با توجه به به روز شدن علم تولید مدل در ابعاد بسیار کوچک وظریف با استفاده از پرینتر های سه بعدی و همچنین مشاوره به کلکسیونر ها بهترین و با آینده ترین مقیاس در ایران با توجه به محدودیت های یاد شده در اندازه های بزرگتر انتخاب مقیاس ۱/۸۷  می باشد.

مجموعه ما همواره در تلاش است که مدل های به روز را در مقیاس های مختلف به مجموعه داران و دوستان عزیز عرضه کند که در این میان مقیاس ۱/۸۷ بیشتر مورد توجه مجموعه و کار بصورت تخصصی در این مقیاس باعث علاقه مندی مشتریان در این زمینه شده است….

از این رو سعی کردیم با انتخاب این مقیاس به صورت حرفه ای و تخصصی ،شرایطی را برای دوستداران و علاقه مندان فراهم کنیم تا بتوانند کلکسیونی بی نظیر از انواع مدل ها شامل: سواری-باری-اتوبوس-مینی بوس-نظامی-راهسازی و … را به روز جمع آوری کنند….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *